Yükleniyor...

İSTANBUL MARİNA (İSTMarina)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / İSTANBUL MARİNA (İSTMarina)

İSTANBUL MARİNA (İSTMarina)

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Projeler / İSTANBUL MARİNA (İSTMarina)

Fatura kesiyor musunuz?

Satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler için fatura kesilmektedir. Faturasız işlem yapılmamaktadır.

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Üzerinden 1 ay geçen lisanslar değiştirilmemektedir. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan lisans com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.4 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Siparişler ortalama 10 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz hesabınıza otomatik tanımlanmaktadır. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Ödemenizin onaylanmasına müteakiben, indirme linki otomatik olarak hesabınıza tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Teknik destek veriyor musunuz?

En hassas olduğumuz hususlardan biri de teknik destektir. Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Web sitem Google'da çıkar mı?

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 (850) 303 61 61

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m14!1m12!1m3!1d188.3526949232029!2d40.26610061486855!3d40.945488157016115!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!5e0!3m2!1str!2str!4v1497144694205